The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Grab hook 55 mm, Brass, bright, Curved, 2 Pieces
55 mm · With wood thread · Curved · Material: brass · Package contents: 2 pieces
Specification | Einsatzbereich | Curtains, Curtains |
| Ausstattung | With monkey |
| Ausführung | Grap hook |
| Ring diameter (Ø) | 20 mm |
| Thread length | 21 mm |
| Form | Curved |
| Length | 55 mm |
| Diameter (Ø) | 4,0 mm |
| Mesh width | 9 mm |
| Gewindeart | Wood thread |
| Surface | bright |
| Material | Brass |
| Article type | Schraubhaken |