The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Holding magnet-Sortiment round,
24 x 6 mm · Rounded · Material: polystyrene · Packaging content: 3 pieces
Specification | Einsatzbereich | Pinnwände |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Haftmagnet |
| Form | round |
| Height | 6 mm |
| Diameter (Ø) | 24 mm |
| Colour | various |
| Material | Polystyrol / Ferrit |
| Dimension | 24 x 6 mm |
| Article type | Magnet |