The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Holding magnet-Sortiment angular,
13 x 13 x 7 mm · Angular · Packaging content: 6 pieces
Specification | Einsatzbereich | Pinnwände |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Haftmagnet |
| Form | angular |
| Length | 13 mm |
| Width | 13 mm |
| Height | 7 mm |
| Colour | various |
| Material | Polystyrol / Ferrit |
| Dimension | 13 x 13 x 7 mm |
| Article type | Magnet |