The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Holding magnet-Sortiment angular,
23 x 50 x 8 mm · Angular · Packaging content: 2 pieces
Specification | Einsatzbereich | Pinnwände |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Haftmagnet |
| Form | angular |
| Length | 23 mm |
| Width | 50 mm |
| Height | 8,5 mm |
| Colour | various |
| Material | Polystyrol / Ferrit |
| Dimension | 23 x 50 x 8,5 mm |
| Article type | Magnet |