The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Hinged eyelet 8,0 x 8,0 mm, Steel, brass-plated
16 x 8 mm · Material: brass-coated · Packaging content: 30 pieces
Specification | Ausstattung | without |
| Montage | for drive-in |
| Size | Gr. 4 |
| Width | 8,0 mm |
| Height | 8,0 mm |
| Surface | brass-plated |
| Material | Steel |
| Dimension | 8,0 x 8,0 mm |
| Article type | Hanger |