The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Hinged eyelet 20 x 20 mm, Steel, brass-plated
40 x 20 mm · Material: brass-coated · Packaging content: 10 pieces
Specification | Ausstattung | without |
| Montage | for drive-in |
| Size | Gr. 5 |
| Width | 20 mm |
| Height | 20 mm |
| Surface | brass-plated |
| Material | Steel |
| Dimension | 20 x 20 mm |
| Article type | Hanger |