The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Hinged eyelet 6,8 x 6,8 mm, Steel, brass-plated
6,8 x 6,8 mm · With pins · Material: brass-coated · Packaging content: 30 pieces
Specification | Ausstattung | without |
| Montage | for drive-in |
| Size | Gr. 0 |
| Width | 6,8 mm |
| Height | 6,8 mm |
| Surface | brass-plated |
| Material | Steel |
| Dimension | 6,8 x 6,8 mm |
| Article type | Hanger |