The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Suspension eye 60 x 25 x 12 mm, Steel, blue galvanized
60 x 25 x 12 mm · Material: Zinc-coated · Packaging content: 2 pieces
Specification | Einsatzbereich | Indoor area |
| Ausstattung | without |
| Montage | for drive-in |
| Length | 60 mm |
| Width | 25 mm |
| Height | 12 mm |
| Surface | blue galvanized |
| Material | Steel |
| Dimension | 60 x 25 x 12 mm |
| Article type | Hanger |