The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Suspension eye 40 x 7 mm, Steel, brass-plated
7,0 x 40 mm · With pins · Material: steel brass-coated · Packaging content: 10 pieces
Specification | Einsatzbereich | Indoor area |
| Ausstattung | without |
| Montage | for drive-in |
| Length | 40 mm |
| Width | 7 mm |
| Surface | brass-plated |
| Material | Steel |
| Dimension | 40 x 7 mm |
| Article type | Hanger |