The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Decorative nail Ø 12,5 x 22 mm, Steel, galvanized
Ø13 x 12,5 mm · Hammered · material: nickel- coated · packaging content: 30 pieces
Specification | Ausstattung | without |
| Kopfform | Round head |
| Montage | for drive-in |
| Length | 22 mm |
| Diameter (Ø) | 12,5 mm |
| Surface | galvanized |
| Colour | black |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 12,5 x 22 mm |
| Article type | Nail |