The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Upholstery nail Ø 9,0 x 12,5 mm, Steel, Varnished, black
Ø9,0 x 12,5 mm · material: nickel-coated · packaging content: 40 pieces
Specification | Einsatzbereich | Indoor area |
| Ausstattung | without |
| Kopfform | Round head |
| Montage | for drive-in |
| Length | 12,5 mm |
| Diameter (Ø) | 9,0 mm |
| Surface | Varnished |
| Colour | black |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 9,0 x 12,5 mm |
| Article type | Nail |