The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Upholstery nail Ø 6,5 x 12,5 mm, Steel, brass-plated
Ø6,5 x 12,5 mm · material: brass-plated · packaging content: 80 pieces
Specification | Einsatzbereich | Indoor area |
| Ausstattung | without |
| Kopfform | Round head |
| Montage | for drive-in |
| Length | 12,5 mm |
| Diameter (Ø) | 6,5 mm |
| Surface | brass-plated |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 6,5 x 12,5 mm |
| Article type | Nail |