The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Upholstery nail Ø 8,0 x 8,5 mm, Steel, brass-plated
Ø 8,0 x 8,5 · packaging content: 40 pieces
Specification | Einsatzbereich | Indoor area |
| Ausstattung | without |
| Kopfform | Round head |
| Montage | for drive-in |
| Length | 8,5 mm |
| Diameter (Ø) | 8,0 mm |
| Surface | brass-plated |
| Colour | brown |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 8,0 x 8,5 mm |
| Article type | Nail |