The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Fitschenring Ø 13 x 8.2 x 2,0 mm, Steel, brass-plated
13 x 8,2 x 2,0 mm · Material: brass-plated · Packaging content: 16 pieces
Specification | Ausstattung | without |
| Ausführung | Fitschenring |
| Diameter (Ø) | 13 mm |
| Inner diameter (Ø) | 8.2 mm |
| Material thickness | 2,0 mm |
| Surface | brass-plated |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 13 x 8.2 x 2,0 mm |
| Article type | Ring |