The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Fitschenring Ø 16 x 10.0 x 2,0 mm, Steel, brass-plated
16 x 10 x 2,0 mm · Material: brass-plated · Packaging content: 16 pieces
Specification | Ausstattung | without |
| Ausführung | Fitschenring |
| Diameter (Ø) | 16 mm |
| Inner diameter (Ø) | 10.0 mm |
| Material thickness | 2,0 mm |
| Surface | brass-plated |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 16 x 10.0 x 2,0 mm |
| Article type | Ring |