The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Fitschenring Ø 9 x 5.7 x 2,0 mm, Steel, blue galvanized
16 x 11 x 2,0 mm · Material: blue Zinc-plated · Packaging content: 16 pieces
Specification | Ausstattung | without |
| Ausführung | Fitschenring |
| Diameter (Ø) | 9 mm |
| Inner diameter (Ø) | 5.7 mm |
| Material thickness | 2,0 mm |
| Surface | blue galvanized |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 9 x 5.7 x 2,0 mm |
| Article type | Ring |