The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Screw-in nut M4 x 10 mm, Steel, blue galvanized,
M4 x 10 mm · Zinc-plated · Packaging content: 10 pieces
Specification | Einsatzbereich | Indoor area / protected outdoor area |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Insert nut |
| Variante | - |
| Antrieb Bit | Slot |
| Gewindegröße | M4 |
| Length | 10 mm |
| Surface | blue galvanized |
| Drill hole diameter (Ø) | 6,0 mm |
| Material | Steel |
| Dimension | M4 x 10 mm |
| Article type | Nut |