The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Drive-in nut M5 x Ø 8,0 mm, Steel, blue galvanized,
M5 x 8 mm · Zinc-plated · Packaging content: 10 pieces
Specification | Einsatzbereich | Indoor area / protected outdoor area |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Drive-in nut |
| Variante | - |
| Gewindegröße | M5 |
| Diameter (Ø) | 8,0 mm |
| Surface | blue galvanized |
| Drill hole diameter (Ø) | 8,0 mm |
| Material | Steel |
| Dimension | M5 x Ø 8,0 mm |
| Article type | Nut |