The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Drive-in nut M6 x Ø 9,0 mm, Steel, blue galvanized,
M6 x 9 mm · Zinc-plated · Packaging content: 10 pieces
Specification | Einsatzbereich | Indoor area / protected outdoor area |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Drive-in nut |
| Variante | - |
| Gewindegröße | M6 |
| Diameter (Ø) | 9,0 mm |
| Surface | blue galvanized |
| Drill hole diameter (Ø) | 10,0 mm |
| Material | Steel |
| Dimension | M6 x Ø 9,0 mm |
| Article type | Nut |