The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Eyebolt Ø 9,8 x 165 mm , Steel, blue galvanized, 1 Piece
With wood thread · 9.8 x 165 mm · Galvanised · Package contents: 1 piece
Specification | Einsatzbereich | various |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Eyebolt |
| Ring diameter (Ø) | 25 mm |
| Thread length | 60 mm |
| Form | Clamped |
| Length | 165 mm |
| Diameter (Ø) | 9,8 mm |
| Inner diameter (Ø) | 25.0 mm |
| Mesh width | 0 mm |
| Gewindeart | Wood thread |
| Surface | blue galvanized |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 9,8 x 165 mm |
| Article type | Ring bolt |