The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Ceiling hook Ø 10 x 160 mm , Steel, blue galvanized, Coiled
10,0 x 160 mm · Wound · With wood thread · Material: Zinc-coated · Packaging content: 1 piece
Specification | Ausstattung | without |
| Ausführung | Ceiling hook |
| Form | Coiled |
| Length | 160 mm |
| Diameter (Ø) | 10 mm |
| Gewindeart | Wood thread |
| Surface | blue galvanized |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 10 x 160 mm |
| Article type | Screw hook |