The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Stabilising plate Ø 35.0 mm x 18 x 90 mm, Plastic, white
- Zur Montage unter Blechspülen
- Ø 35 mm, 18 mm, 90 mm
plastic, white · For mounting under sheet metal rinsing · ø 35 mm, 18 mm, 90 mm
Specification | Einsatzbereich | Sheet metal sink |
| Ausstattung | without |
| Length | 90 mm |
| Height | 18 mm |
| Inner diameter (Ø) | 35.0 mm |
| Colour | white |
| Material | Plastic |
| Dimension | Ø 35.0 mm x 18 x 90 mm |
| Article type | Plate |