The store will not work correctly when cookies are disabled.
300 x 145 x 35 mm, 12 Fächer
Organizer 12 compartments Size: 300 x 145 x 35 mm, black with transparent cover, fixed dividers, material: polypropylene (PP)
Specification | Field of application | Tools |
| Features | Without |
| Length | 300 mm |
| Width | 145 mm |
| Height | 35 mm |
| Number drawers | 12 |
| Colour | Black and transparent |
| Material | Plastic |
| Material specification | Polypropylene (PP) |
| Dimension | 300 x 145 x 35 mm |
| Article type | Assortment box |