The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Connecting fitting Ø 6 x 80 mm, Steel, blue galvanized
Material: Stahl · Länge: 80 mm · Durchmesser: 6 mm · Farbe/Oberfläche: verzinkt · Gewinde: M6 · mit Klobe und Rosette · versenkbar · Inhalt: 4 Stück
Specification | Einsatzbereich | Furniture construction |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Connecting fitting |
| Gewindegröße | M6 |
| Length | 80 mm |
| Diameter (Ø) | 6 mm |
| Gewindeausführung | Full thread |
| Gewindeart | Metric thread |
| Surface | blue galvanized |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 6 x 80 mm |
| Article type | Connector |