The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Eccentric & Eurobolt range Ø 16 mm, Steel
Ø 15 x 12,2 mm · Material: vernickelt · für Platten bis 16 mm · mit Einschraubdübel · Inhalt: 4 Stück
Specification | Einsatzbereich | Furniture construction |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Eccentric & Eurobolt range |
| Antrieb Bit | Phillips |
| Depth | 12,2 mm |
| Diameter (Ø) | 16 mm |
| Gewindeart | Metric thread |
| Surface | nickel plated |
| Material | Steel |
| Dimension | Ø 16 mm |
| Article type | Connector |