The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Door buffer self-adhesive, 30 x 12 mm, brown,
Material: Kunststoff · Gesamthöhe: 12 mm · Durchmesser: 30 mm · Farbe/Oberfläche: Braun · Inhalt: 2 Stück
Specification | Einsatzbereich | Smooth surfaces |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Door buffer |
| Form | round |
| Montage | self-adhesive |
| Height | 12 mm |
| Diameter (Ø) | 30 mm |
| Colour | brown |
| Material | Plastic |
| Dimension | 30 x 12 mm |
| Article type | Buffer |