The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Door buffer self-adhesive, 60 x 12 mm, beige,
Material: plastic · Total height: 12 mm · Diameter: 60 mm · Color/surface: beige · Content: 2 pieces
Specification | Einsatzbereich | Smooth surfaces |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Door buffer |
| Form | round |
| Montage | self-adhesive |
| Height | 12 mm |
| Diameter (Ø) | 60 mm |
| Colour | beige |
| Material | Plastic |
| Dimension | 60 x 12 mm |
| Article type | Buffer |