The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Adhesive note 'Angels Morts "Motorhome"', 250 x 170 mm, 1 Piece
- Mandatory for certain vehicles in France to increase road safety
- Suitable for use in road traffic
- Self-adhesive for quick and easy installation
- Motif: Motorhome
- Dimensions: 250 x 170 mm / Contents: 1 piece
Full text: "Attention Angles Morts - Bus" · Dimensions: 250 x 170 mm · Material: PVC · Self-adhesive · Contents: 1 piece
Specification | Ausstattung | without |
| Ausführung | Text |
| Montage | self-adhesive |
| Length | 250 mm |
| Width | 170 mm |
| Motive | Angels Morts "Motorhome" |
| Grundfarbe | red |
| Material | Plastic |
| Material specification | PCV film |
| Dimension | 250 x 170 mm |
| Article type | Sticker |