The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Pipe cap oval, 38 x 20 mm, black,
38 x 20 mm · Material: plastic · Pluggable Content: 4 pieces
Specification | Einsatzbereich | Tiles / carpet |
| Ausstattung | without |
| Ausführung | Pipe cap |
| Form | oval |
| Montage | for plug-in |
| Length | 38 mm |
| Width | 20 mm |
| Colour | black |
| Material | Plastic |
| Dimension | 38 x 20 mm |
| Article type | Cap |