The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Surface sprinkler
- 8 verschiedene Strahlarten
- Mit praktischem Standfuß
- Inkl. Schmutzsieb
with 8 spray functions · incl. sieve · watering area ca. 80m² (at 4bar)
Specification | Einsatzbereich | Irrigation |
| Ausstattung | mit Standfuß |
| Length | 200 mm |
| Width | 130 mm |
| Number jet modes | 8 |
| Colour | Black-red |
| Material | Plastic |
| Material specification | ABS, Polypropylene (PP), TPR |
| Dimension | 200 x 130 mm |