The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.
Nail pusher 160 mm, Griff: Plastic, blue
4 mm · Material: Steel / plastic
Specification | Einsatzbereich | Bolzen, Drahtstifte, Nails |
| Ausstattung | Without |
| Farbe Kopf | silver |
| Form | kantig |
| Length | 160 mm |
| Width | 30 mm |
| Height | 30 mm |
| Farbe Griff / Stiel | blue |
| Material Griff / Stiel | Plastic |
| Dimension | 160 x 30 x 30 mm |
| Article type | Nail clipper |